Colobot Forum - International Colobot Community

Full Version: Filmiki O Colobocie
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mam kanał na YouTubie i nagrywam na temat Colobota. Nie mam za dużo wyświetleń. Większeść fanów tej gry przesiada pewnie na teo typu forach lub po prostu w to gra. Może ktoś rzuci okiem, jakieś Like'i mile widziane! Big Grin


LINK:

https://www.youtube.com/channel/UCFItrml...HOXXl65x8Q



Jeszcze mam stronę internetową o Colobocie ale to nie ładnie mówić o innej stronie na jakiejś. Bo to takie konkurencyjne.  Tongue
Z góry przepraszam...
Jak ktoś bardzo chce zobaczyć to na kanale na YouTube dałem linka.
(05-19-2018, 04:04 PM)MakzPL Wrote: [ -> ]Nie mam za dużo wyświetleń.

Sugeruję tworzyć własne poziomy i tym lepiej na Golda oraz zrobić filmik przestawiający te misje, tak jak zrobił to @TrueDestroyer. Wtedy na forum nie byłaby to reklama, a jedynie prezentacja Twojej pracy.

(05-19-2018, 04:04 PM)MakzPL Wrote: [ -> ]Jeszcze mam stronę internetową o Colobocie ale to nie ładnie mówić o innej stronie na jakiejś. Bo to takie konkurencyjne.  [Image: tongue.png] 
Z góry przepraszam...
Jak ktoś bardzo chce zobaczyć to na kanale na YouTube dałem linka.

Niestety nie mogłem znaleźć linku do Twojej strony internetowej. Mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione.

Pozdrawiam
Cóż, inne fanowskie strony o Colobocie raczej nie stanowią bezpośredniej konkurencji dla ICC, a jedynie mogą pomóc w rozwijaniu popularności tej gry. Nie widzę więc problemu, by się pochwalić na łamach tego forum taką stronką.