Colobot Forum - International Colobot Community

Full Version: Oddzielne forum dla PL
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Powróciłem. nobody loves me...
Opuściłem się na wchodzenie na forum z jednego, prostego powodu. Forum przeszło kompletnie na EN.
Dzięki zdolnościom mojego internetu mogę założyć stronę za darmo. (nie cba.pl, pun.pl i takie inne hosty)
Czy administracja zezwala mi na odtworzenie Polskiego forum jak było to kiedyś? Oczywiście na swoim prywatnym hoście.
Teoretycznie nikt nie broni. Jednak ten dział powstał właśnie na potrzeby osób nieposługujących się poprawną angielszczyzną. Z drugiej strony pisanie w tym dziale może nabijać komuś wypowiedzi w Unread posts, chyba że da się jakoś ignorować dany dział.
Tylko będzie mały problem z wysegregowaniem tematów w tym dziale.
Jeżeli przybędą userzy nieznających EN to w tym dziale będzie bałagan.
Na forum robocraft.com jest podobne rozwiązanie, tzn. każda społeczność nieangielskojęzyczna ma swój własny dział. Kto umie angielski rozmawia po angielsku, a przy okazji odpowiada w swoim dziale w swoim języku na pytania stawiane przez osoby, które tego języka nie znają w dostatecznym stopniu.
Na forum Space Engineers jest to samo. Widziałem to też na kilku innych forach, ale w tej chwili ich nie pamiętam.
No to narazie się wstrzymam z tym forum dla PL :/