Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
avatar
avatar
Oh my god, some pointless "flamewars" and people getting sad and depressed again. What is this, kindergarten? Grow up for *cut*'s sake. No one's gonna take this community seriously if people here keep acting like that.
avatar
This is why I want 5xxx series.
avatar
@tomangelo, 7xxx series won't run on my computer beacuse these cards has PCI Express 3.0 support. My motherboard doesn't have PCIE 3.0 version...
avatar
There is something wrong with us. Everybody feels bad for everyone.
avatar
It's not about anyone, just ignore me and move on.
avatar
If it's based on my post, it's not like that. You're strict but fair. I didn't mean that you're warning and banishing everyone, if it was written it such tone - I apologise.
avatar
Kurde, znowu fochy... Przecież nawet nie wspomniałem, że to źle że ktoś tutaj moderuje, dotąd wszystkie uwagi @Simbax miałeś sprawiedliwe i rozsądne. Albo dobra, już nic nie mówię, biorę się za te modele...
avatar
I've seen enough. I get it. I'm the monster in this community, even though I want to do only good things. I won't be staying in your way any longer, TT and ICC. Just let me remain an observer, as it seems like the only thing I am good at without causing any harm to anyone. I'm sorry.
avatar
"ja czekam na napływ weny twórczej i wolnego czasu do kontynuacji prac nad modelami gry" - No ja tak samo mam jak @tomangelo , mocno się po ostatnich wydarzeniach i zmianie trybu życia wypaliłem. Poza tym doszło nawet do tego, że z spokojnego, pełnego entuzjazmu Raptora zamieniłem się w szarlatana designu colobociego. Ale mniejsza już o to, trzeba po prostu uważać, jak się contrybuuje do tej społeczności, nieważne co i jakiej jakości jest to rzecz.
avatar
Oł, Kulik wrócił zgodnie z przepowiednią w piątek trzynastego, podczas pierwszej kwadry cyklu Księżyca Smile ! Niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Raptory nie strusie iż swój język mają. ShoutBox jest raczej w granicach rozsądku wolnym miejscem, nawet po rusku i japońsku się tutaj zdarzało pisać, więc osobiście nie widzę problemu i powodu, dla którego @Simbax mógłby nas tutaj karać.
avatar
Plus I find it faster to type and more straightforward, bright and bold, technical.
avatar
I prefer English. I gotta admit my English skills improved significantly since I switched to English in every way possible: movies, books, chatting, etc.
avatar
Frankly
avatar
coraz gorzej...
avatar
SoboIRC nie funkcjonuje za bardzo, jedno że było to przemianowane na ColoIRC (międzynarodowość), dwa że z aktywnością to bywa różnie i niezbyt wychodzi nam ostatnio zbieranie się na IRCu o konkretnej porze.
avatar
Wtedy to było PPC, Polski Portal Colobot. Teraz to ICC - International Colobot Community. Więc musi być międzynarodowo, a że angielski najlepiej się sprawdza jeśli chodzi o międzynarodowość, to mamy angielski.
avatar
jako master nie mam dostępu do ustawień forum ani niczego ważnego. to już tylko pamiątka po świetlanej przeszłości
avatar
Cokolwiek by to nie oznaczało