Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje poziomy
#1
Wersja na Colobot: Gold Edition
Pobieranie (poprawiona wersja):
Spoiler :
Mniejsza wersja, ale w formacie .7z - wymaga programu 7-zip:

155MB DOWNLOAD

Wersja w formacie .zip:

379MB DOWNLOAD
Wrzucam wszystkie zrobione przeze mnie poziomy zgarnięte do kupy; jeśli ktoś jest zainteresowany (choć i tak nikt nie jest), to może to sobie przejrzeć. Myślę, że warte uwagi są tekstury, które zrobiłem w photoshopie z przypadkowych zdjęć z internetu. Oczywiście poziomy są na starego Colobota, ale mimo to załączam również wyżej wspomniane tekstury w podglądzie (wyślę je w formacie .png i wysokiej jakości jeśli ktoś chce). Umieszczam tutaj też plakat, który zrobiłem, z braku lepszego zajęcia, podczas ferii:
[Image: UhepSx1.jpg]
[Image: DRP4OOt.png][Image: BMp340C.png][Image: URtU3jE.png]
"Jesteśmy Polakami, pisaliśmy po polsku i nagle mamy przestać całkowicie i rozmawiać tylko po angielsku? Wiem, że tak nie jest i nie byłoby dobrze gdyby tak się stało." ~PaweX
#2
Interesujący mission-pack. Widzę że włożyłeś w to pracy naprawdę mnóstwo. Nawet ładnie opisany README się znalazł (przydałby się taki ogólny readme do naszych releasów GOLDa...).

Konieczny must play któregoś dnia z okazji zbliżających się 15 urodzin Colobota.

Port na Colobot: Gold Edition też widzę, że nieźle odpicowany - wyższa rozdzielczość tekstur, dodatkowa muzyka itp. Warto by to kiedyś przetłumaczyć i wydać jako jakiś główny mission-pack/mod do GOLDa, gdy już obsługa leveli i modów przez grę się ustabilizuje na w miarę dobrym poziomie (GOLD 0.3.x wg starego systemu wersjonowania może? Cóż, nie wiem jak będzie się prezentować wersjonowanie po wydaniu 0.1.9, który ma być ostatnim releasem wg starego systemu wersjonowania.).
#3
(08-23-2016, 03:34 PM)RaptorParkowsky Wrote: Cóż, nie wiem jak będzie się prezentować wersjonowanie po wydaniu 0.1.9, który ma być ostatnim releasem wg starego systemu wersjonowania.
A co to za jakieś nowe ustalenia? Nie było żadnej mowy o tym że po 0.1.9 zmienia się system wersjonowania, z tego co pamiętam to jest nadal nieustalone
#4
@krzys_h : No to w końcu nie wiem jak to ma wyglądać, nie jestem programistą i nie zajmuję się developerstwem niskopoziomowym włączając w to system czy też filozofię wersjonowania. Jak dla mnie to po prostu najlepszy moment by skoro coś ma zostać zmienione w celach porządkowych i mają releasy być wydawane częściej, to właśnie po 15 Rocznicy Colobota. Jak dla mnie najlepiej by było, gdyby programiści po prostu to ustalili między sobą, potem zaprezentowali ogólną ideę wersjonowania projektu GOLD, a następnie po akceptacji reszty zespołu po prostu to wdrożyli w życie.

// To nie miejsce na takie dyskusje. Jako że to dział o wszystkim to nie będę splitował, ale proszę, nie kontynuujcie tego (tutaj).
#5
Zniknęły linki...
#6
A tak, tak... robiłem porządki na dropboxie; zaraz to poprawię i ogólnie zachęcam do używania tego.
"Jesteśmy Polakami, pisaliśmy po polsku i nagle mamy przestać całkowicie i rozmawiać tylko po angielsku? Wiem, że tak nie jest i nie byłoby dobrze gdyby tak się stało." ~PaweX
#7
Świetne są te poziomy! Najbardziej polubiłem planetę Artos; świetny klimat. Duży plus ode mnie!
#8
,,jeśli ktoś jest zaiteresowany (choć i tak nikt nie jest)'' - Ja jestem i to bardzo, recenzuję różne mapy stworzony przez graczy i umieszczam ich recenzje oraz screeny na moją stronę. Twoje misje zapowiadają się cudownie. Widać że się starałeś już po samym logo; I mean Colobot Świat alternatywny i te screeny. Twórz mapy. Dobrze ci idzie. A że jakoś bardzo dużo osób tworzących nie ma to super że mogę jakiekolwiek znaleźć. Dlatego odwiedzam to forum. Trzym sie!


DOPISEK 20.05.2018
Jednak przestałem dawać screeny bo mi się coś nie łączy program z Gold Edition

Najlepsza Planeta to Proxima jak dla mnie, całą paczkę już skończyłem dwa razy. Jedna sprawa, pisownia. Są malutkie błędy. Niby nic ale diabeł tkwi w szczegółach.
#9
Dzięki za słowa uznania @MakzPL

(05-20-2018, 05:53 PM)MakzPL Wrote: Najlepsza Planeta to Proxima jak dla mnie, całą paczkę już skończyłem dwa razy. Jedna sprawa, pisownia. Są malutkie błędy. Niby nic ale diabeł tkwi w szczegółach.

Nie zauważyłem wcześniej... W każdym razie faktycznie poziomy te potrzebują odnowienia, z tego co wiem to niektóre misje się nie ładują oraz miałem problem z polskimi znakami, że pojawiają się krzaczki:
Spoiler :
[Image: 8zmXMoJ.png]
Wynika to z tego, że jeśli zapisze się txt w unicode albo UTF-8 występuje taki błąd:
Spoiler :
[Image: ZNhikzI.jpg]
Więc pozostaje ANSI, które nie obsługuje polskich znaków. Więc moje pytanie jest jak to rozwiązać?

Inna sprawa, że @MakzPL zapewne mówił o błędach ortograficznych...
"Jesteśmy Polakami, pisaliśmy po polsku i nagle mamy przestać całkowicie i rozmawiać tylko po angielsku? Wiem, że tak nie jest i nie byłoby dobrze gdyby tak się stało." ~PaweX
#10
@bipel88 Pewnie twój edytor ma włączone BOM albo inne tego typu cudo. Zwykłe UTF-8 na 100% działa.
#11
Zaktualizowałem moje poziomy jeśli chodzi o błędy, ale poza tym to się nic nie zmieniło. W przyszłości zamierzam rozwinąć fabułę i może dodać język angielski... Ale to kiedyś. Wink Na szczęście forum "O wszystkim" jeszcze nie zostało skasowane.
"Jesteśmy Polakami, pisaliśmy po polsku i nagle mamy przestać całkowicie i rozmawiać tylko po angielsku? Wiem, że tak nie jest i nie byłoby dobrze gdyby tak się stało." ~PaweX


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)