The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.2.24-0ubuntu0.18.04.15 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jest planowane w następnej wersji Golda?
#1
Czołem wszystkim użytkownikom!

Chciałbym się dowiedzieć co pokrótce jest planowane w kolejnym wydaniu Colobot Gold i kiedy ewentualnie 0.1.6 byłby wydany?
Również ciekawi mnie ogółem co jest zaplanowane na finałowe wydanie tego remake? Gra będzie się opierać na tym samym silniku? Co z teksturami, bo zauważyłem, że nie zostały jeszcze zmienione a niektóre chyba wymagałyby zmiany lub poprawy (np. tekstury nieba, które są strasznie nieostre itp.).
W Colobot Gold raczej nie pojawią się żadne nowe modele robotów czy też innych obiektów?

Dziękuję za odpowiedzi na tę parę pytań, jako, że mam teraz nieco wolnego czasu to chciałem się dowiedzieć jak wygląda status tej reedycji. Ostatnie informacje, które przeglądałem o Colobot to o tym jak udało się skontaktować i zmienić licencje tej fajnej gry, czyli dobrych parę lat temu, pamiętam swoje zdziwienie. W bardzo fajnym kierunku to poszło, nie sądziłem, że ktoś jeszcze się zainteresuje tworzenie i modowaniem tej gry, a jednak...

/Aha pisząc to odrazu zaznaczę, że mam pewne błędy związane z dźwiękiem w 0.1.5 - tzn. np. przy "wchodzeniu na jakieś obiekty astronautą" dźwięk staje się ciągły i dosyć denerwujący, również czasem są problemy z dźwiękiem przy lataniu.


Messages In This Thread
Co jest planowane w następnej wersji Golda? - by michx - 07-19-2015, 06:54 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)