Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PAWN - moje hobby
#2
Ah, damn it. Pawn jest świetny, ale przydałoby się wiedzieć o czym się pisze zanim założy się temat. Ani AMX Mod X, ani Metamod nie jest 'na serwery CS 1.6' (btw, czego się wszyscy uczepili dopisywania tego jeden-sześć do nazwy gry?), nie wyłącznie. Oba funkcjonują powszechnie wokół silnika GoldSrc. Ignorancja polszan 'pasjonujących się' i korzystających z noobskiego 'nieoficjanego supportu amxx.pl' jest dobijająca. Dlatego jeśli chcesz się zająć owymi potężnymi narzędziami na poważnie to polecam zapoznanie się z oficjanym contentem na AlliedModders.

Quote:Ogólnie piasnie jest bardzo proste do nauczenia bo język PAWN jest identyczny do języku C.
Tyle sprzeczności w jednym zdaniu... Po jaką cholerę ktoś tworzyłby nowy język, który jest taki sam jak C, tylko inaczej nazwany? Poza tym skoro 'jest tak prosty jak C' to proszę, pokaż mi jakieś swoje dzieło napisane w C.

Co do Twojego (teoretycznie) pluginu to nie będę go teraz czytał całego i kompilował, by zobaczyć czy działa, ale tak tylko spojrzałem i weź Ty mi powiedz czy na pewno rozumiesz co piszesz: register_plugin("VIP & SuperVIP", "a", "Author") Tongue
Prepare for unforeseen consequences...
Half-Life


Messages In This Thread
PAWN - moje hobby - by DavivaD - 08-05-2015, 09:59 AM
RE: PAWN - moje hobby - by Emxx52 - 08-05-2015, 12:48 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)