Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SatBible, Db 7
#2
No dobra, już nie musicie tak mi schlebiać. Od dnia rejestracji na Starym PPC mi wmawiają, żem wybraniec a i tak moja moc nie przebudziła się jeszcze na tyle, by stworzyć spójną grę.

Spoiler: CUDA i inne mity
[Image: raptor_jesus_sin.jpg]

Rety, tu jest tyle niezrozumiale napisanych sentencji, że głowa mała. No ale stylizacja wyszła całkiem legitnie dla kogoś nie znającego pisma źródłowego.

Spoiler: Wyrażenie stanu zadowolenia jaźni
[Image: ale-to-bylo-zabawne-pl-ffffff]

Tylko co oznaczają te wszystkie cyferki na początku wierszy? Wklejałeś to z jakiegoś zbugowanego notepada z ficzerem liczenia wierszy? Tak tylko pytam. Z ciekawości.



No dobra, a teraz wracając na poważnie do tematu. To jak, kiedy implementujemy nowe logotypy? Nic sensownego prawie nie robimy, "szybki" release 0.1.8 się nam opóźnia, nie mamy żadnych przymusowych deadlinów typu kolejny konkurs Motorola Diversity/Devoxx4Kids, więc właściwie mógłbym poświęcić któryś z swoich wolnych dni i dokonać ostatnich szlifów do tamtych wektorów, przywrócić stare barwy, wpasować w wszystkie banery, zainstalować Gita i nauczyć się od nowa jego obsługi pod Linuxem, pushnąć zmiany do repo a potem na wszystkie nasze colobotowe internety (z moimi uprawnieniami będzie to tylko Twitter, Google+, YouTube, Gmail, colobot-misc, colobot-data/dev, resztę czyli colobot.info i Facebooka zostawię osobom za nie odpowiedzialnym i mającym dostęp do ftp, czy jak to z naszą witryną tam działa).


Messages In This Thread
SatBible, Db 7 - by Simbax - 05-22-2016, 01:40 PM
RE: SatBible, Db 7 - by RaptorParkowsky - 05-22-2016, 10:35 PM
RE: SatBible, Db 7 - by Simbax - 05-22-2016, 10:55 PM
RE: SatBible, Db 7 - by RaptorParkowsky - 05-22-2016, 11:09 PM
RE: SatBible, Db 7 - by DavivaD - 05-22-2016, 11:39 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)