Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SatBible, Db 7
#3
To są numery wierszy. To jest dosłownie przepisany tekst z Biblii z wieloma modyfikacjami niektórych słów i imion tudzież nazw własnych. Musiałem się niektórych rozdziałów z Dziejów uczyć kiedyś na religię i akurat rozmawiałem z Emxxem, to miała być "nauka przez zabawę", ale pisanie tego zajmowało tak dużo czasu i wychodziła tak bardzo bezsensowna papka (nadal zabawna), że i tak to nie działało i musiałem tradycyjnie czytać oryginał. http://www.nonpossumus.pl/ps/Dz/7.php

To jest stare, sprzed kilku lat, więc nie ma to żadnego związku z ostatnimi wydarzeniami, może z wyjątkiem dwóch ostatnich podrozdziałów, które dopisałem dzisiaj, ale to naprawdę jest w celach prześmiewczych i nie próbuję tu nikomu ubliżać, po prostu kontekst się tak wpasował akurat idealnie. Właściwie to wersja z rozmowy miała dużo mniej modyfikacji niż to co tutaj zaprezentowałem, taki krótki napływ weny. Kilka lat temu to były nieco inne czasy, więc proszę nie próbować tego interpretować, bo to nie ma żadnej interpretacji, kogo to roześmieje tego roześmieje, a kogo nie tego nie, i tyle. To chyba dosyć specyficzny typ humoru.

Loga sobie wprowadzaj, tylko nie w tym temacie, bo nie o tym kompletnie jest.

To mi przypomniało o jeszcze jednej parodii, która miała być niespodzianką... Może kiedyś też ją tu wrzucę, jeśli uda nam się ją wreszcie skończyć. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi Wink
[Image: XvN5CTW.png] [Image: UYXyyMS.png]


Messages In This Thread
SatBible, Db 7 - by Simbax - 05-22-2016, 01:40 PM
RE: SatBible, Db 7 - by RaptorParkowsky - 05-22-2016, 10:35 PM
RE: SatBible, Db 7 - by Simbax - 05-22-2016, 10:55 PM
RE: SatBible, Db 7 - by RaptorParkowsky - 05-22-2016, 11:09 PM
RE: SatBible, Db 7 - by DavivaD - 05-22-2016, 11:39 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)