The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.2.24-0ubuntu0.18.04.15 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszoroczniak programowania w potrzebie.
#1
Witojcie!

Krótko, bo nie mam co sie rozpisywać.
Przygoda ze studiowaniem technologii chemicznej nie do końca okazała się być moją przygodą, więc skorzystałem z egzystencji tzw. Rekrutacji Zimowej i oto jestem na "Programowaniu i Technologiach WWW" (thanks CoLoBoT).

Fajnie, pięknie, tyle, że nikt mi nie powiedział, że programowanie, elektronikę i inne atrakcje zaczynam z poziomu drugiego semestru. Oficjalnie jestem na pierwszym, ale na zajęcia chodzę z drugim, a jestem jedynym, który doszedł... W skrócie, kolokwialnie rzecz ujmując jestem w dupie :'^)

ALE

Nie zamierzam się załamywać i poddawać, studentem jestem i jak trza wkuć to trza, a nie poszedłem studiować dla legitymacji. Niemniej, po tym przydługim wstępie chciałem się spytać:
a) Jaką literaturę dotyczącą C# polecacie?
b) Czy ktoś z Was nie ma jakichś prostych skryptów w tym pięknym języku do celów odwrotnej inżynierii. CoLoBoTa się uczyłem rozkładając gotowe rzeczy na kawałki i psując je na różne sposoby, z C# też przejdzie. Tym bardziej, że jestem "nieco" bardziej świadom, niż 13-letni Ziemniak.
c) Wszelkie rady jak przetrwać i jak się w tym kierunku rozwijać.

Wykładowcy/Ćwiczeniowcy teoretycznie nieco polecili, ale de facto chcieli, żebym sobie po prostu poszedł, plus im więcej tym lepiej.
Słowem zakończenia, może za jakiś czas w końcu się na coś CoLoBoTowi przydam i odwdzięcze za całkiem udane dzieciństwo.
Si vis pace, para bellum.Messages In This Thread
Pierwszoroczniak programowania w potrzebie. - by Quartofel - 03-08-2017, 08:45 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)