Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły do Gold Edition
#1
Lightbulb 
1. Skrypt LRV

Jest to mój ulubiony pojazd , a księżyc to nie zbyt. A więc słabe połączenie.

Do urzycia np.:

produce(position,0,LRV,"");

No ale LRV nie została zadeklarowana ponieważ nie ma do tego skryptu. 
jest możliwość dodania skryptu LRV?


2. Nowy obcy.

Oczywiście zostanę w temacie Robaków jak to już aktualnie jest. Można by dodać nowego robaczka. Byłby to taki żuczek. Jego modelem byłby pomniejszony do rozmiarów Mrówki model Królowej Obcych. Teksturkę by się lekko zmieniło oczywiście. Jak mamy AlienAnt AlienWasp i AlienWorm to ten żuk byłby np. AlienBeetle.



3. Rodzaj Trybu Swobodnego

Może by tak rodzaj Trybu Swobodnego,  wiem brzmi śmiesznie ale posłuchajcie.
Mamy po prostu Gra Swobodna raz coś jest raz czegoś nie ma.
Ja bym zrobił Coś takiego że możliwość wyboru co ma być. Ile mrówek ile os ile ogólnie robaków czy gniazda, czy królowa, czy coś ma być w podłożu czy jakieś pozostałości, czy coś użytecznego czy może wraki i ruiny. Nie wiem czy nie za dużo roboty...

No, to tyle.
#2
1. LRV ma numer kategorii 901
2. Co miałby robić taki kosmiczny żuczek? Byłby pasywny/agresywny? W przypadku agresji jak miałby atakować gracza?
3. Jest już w planach.
Spoiler :
[Image: unknown.png]
#3
(05-20-2018, 07:15 PM)tomangelo Wrote: 1. LRV ma numer kategorii 901
2. Co miałby robić taki kosmiczny żuczek? Byłby pasywny/agresywny? W przypadku agresji jak miałby atakować gracza?
3. Jest już w planach.
2. Raczej agresywny, na jakiejś nowej planecie, po misjach z Nowej Ziemii, byłaby może jakaś kontynuacja Nowej Ziemii, i okazało by się że nie jest jeszcze jednak bezpiecznie bo dowiedziano się o nowym pasożycie któryby np mógł kąsać szczypcami (Tym w mordce co te żuki mają, nie wiem jak to się nazywa) i my musielibyśmy go zniszczyć i zamiast królowej byłby jakiś król który nie składa jaj tylko jest sobie i pilnują go te żuczki, miałby lekko zmieniony model , byłby większy od Królowej i mógłby atakować gdybyśmy podeszli zbyt blisko (Na daną odległość) . Może być?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)