Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmieszny Bugg
#1
Bug 
Może i powinienem napisać to prosto do Terranova Team ale wolę tutaj. W najnowszej wersji Colobota Gold Edition gdy gramy sobie obojętnie jaki poziom, będąc Astronautą. Gdy przyśpieszymy grę do nie wiadomo jakiej liczby (Po prostu przytrzymać na 5 sekund F8) w którymś momencie zaczną nam latać na różne strony ręce! Tongue  Big Grin Jak wyłączymy przyśpieszenie gry to nasze zglitchowane ręce ułożą się w jakąś pozę.( Mi się raz ułożyły w idealnego daba) Gdy polecimy w powietrze to się zmienią (Tylko w locie , jak wrócimy na ziemię będzie jak na początku poza, nie ta Oryginalna tylko Glitchowa) wszystkie kończyny. Ja raz miałem że gdy stał to miał ręce rozłożone jakby chciał przytulić powietrze a jak leciał to miał jedną rękę wyciągnietą do przodu jak Superman a nogi miał ułożone jakby po turecku siedział... Terranova Team. Naprawcie to. A wy , Community, bawcie sie tym do póki jest Big Grin  Tongue  Idea  Rolleyes
#2
Rzeczywiście, jest tu trochę do poprawy w działaniu klawiszy sterujących prędkością symulacji. Z drugiej funkcjonalność tego ficzera jest póki co czysto debugerska z racji na spadającą precyzję nie tylko animacji przy szybkich prędkościach. Niemniej jednak zobaczymy, co da się z tym zrobić Wink .

[Image: 3TUt2iV.jpg]

"Draw me like one of your French girls"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)