Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CeeBot - Światło w Tunelu
#1
Zainteresowałem się sprawą kodu źródłowego C4S, więc zastanawiałem się gdzie jest oficjalny email współtwórcy CeeBot4, Otto Kölbla.
Poszukiwałem kontakt do niego aż znalazłem: http://people.epfl.ch/otto.koelbl .
Proszę zwrócić uwagę na zamieszkałe państwo, Szwajcaria! Epsitec mieści się też w Szwajcarii!
I dlatego myślę, że to jest najbardziej zbliżone info kontaktowe do tego człowieka.
Sorry for my English
[Image: 76561198127157465.png]
#2
Dobry search. Dla pewności jednak dopytamy się wraz z następnym listem do Pierre'a, jak nam odpowie na nasz aktualny list, który jest do wysłania (tak, TEN list, co od roku jest pisany i wysyłany, bo Szwajcaria to kraj daleki i egzotyczny, że światłowody nie wyrabiają...). Wtedy będzie wypadało napisać do niego osobiście, jeśli Pierre nie ma z nim kontaktu obecnie.
#3
Co więcej, Epsitec współpracował z EPFL jeszcze za czasów współtworzenia komputerów Smaky, tak więc kontakt przez tę uczelnię ma jak najbardziej sens. Wink


(09-22-2015, 04:58 PM)RaptorParkowsky Wrote: Tak, TEN list, co od roku jest pisany i wysyłany, bo Szwajcaria to kraj daleki i egzotyczny, że światłowody nie wyrabiają...

Wait, co jeszcze stoi na przeszkodzie przed wysłaniem go?
[Image: 76561198011930439.png]
"But there's no sense crying over every mistake, you just keep on trying 'till you ran out of cake" - GLaDOS


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)