Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podział językowy - proponowana innowacja
#8
Zdaję sobie sprawę, że to nie jest zmiana na 'teraz'. Raczej napisałem to jako propozycja na przyszłość, parę miesięcy na przód, może nawet i lat. Po to jest forum aby takie rzeczy przedyskutować. Dojdą inni użytkownicy, ktoś też się wypowie, pomysł może być cały czas doszlifowywany/poprawiany.


Quote:Ja bym nie miał żadnego problemu z otwarciem maks. 5 polskich działów, tylko pytanie brzmi jakie one miałyby być, aby zachować względny porządek i jednocześnie żeby niczego nikomu nie brakowało w porównaniu z angielskim. Czekam na propozycje lub sprzeciw.

Jeśli chodzi o moją opinię (na szybko), to na pewno musiałby być jakiś dział czysto techniczny: "coś nie działa", "zmiana elementu". Jakiś dział gdzie można by wrzucać nasze poziomy, programy, ulepszenia. Może też być jakiś dział o stronie i pomysłach: "jak można ulepszyć stronę", "problem ze stroną" + jakieś dyskusje o projekcie.
Może jeszcze ewentualnie dział w którym można pisać o samej grze np. "problem z poziomem", "jak przejść..", "jak napisać kod co robi coś tam"
To jest temat do dyskusji.


Messages In This Thread
RE: Podział językowy - proponowana innowacja - by PaweX - 01-14-2017, 11:41 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)