Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CBot - użycie i zmiana licencji
#3
Dzięki za odpowiedź.
Moje umiejętności nie są jakieś duże tj. piszę obecnie platformówkę w actionscript (bez silnika gry, dynamiczna zmiana poziomów). Powiem, że wiele się uczę przy tym projekcie (logika programu, optymalizacja), wiele rzeczy jest dla mnie nowych. Nie mam jakiegoś większego doświadczenia z programowaniem (pisałem jeszcze jakieś proste mody do hl2 i proste programy w C++). W przyszłości muszę się douczyć C++, potem C#.
Chodzi mi raczej o to, czy interesowanie się CBot'em ma sens. Jeśli tak, to mogę spróbować przeanalizować jego działanie i nauczyć się go implementować. Jeśli miałbym nie dostać licencji dla CBot'a, to szkoda czasu.

Piszesz, że jest wolny. Pytanie tylko, czy podczas tego algorytmu co mu zleciłeś, CPU "wchodził na wyższe obroty". Bo jeśli wolno sobie liczy, ale przy tym skromnie używa CPU, to ok. Wystarczy do prostych programów wbudowanych w grę - takich jak w Colobot.

Ewentualnie, czy znasz coś podobnego do CBot'a, jakiś skrypt, który ma podobną składnię jak C++ i może być użyty w grze jak CBot w Colobot?

Myślałem, że dobrze by było zrobić użytek z Cbot'a i dać mu więcej sławy. Pytanie czy warto się w to bawić.


Messages In This Thread
CBot - użycie i zmiana licencji - by PaweX - 01-14-2017, 11:14 PM
RE: CBot - użycie i zmiana licencji - by Simbax - 01-14-2017, 11:55 PM
RE: CBot - użycie i zmiana licencji - by PaweX - 01-15-2017, 12:35 AM
RE: CBot - użycie i zmiana licencji - by Simbax - 01-15-2017, 01:16 AM
RE: CBot - użycie i zmiana licencji - by Smok - 01-15-2017, 04:19 PM
RE: CBot - użycie i zmiana licencji - by krzys_h - 01-15-2017, 04:20 PM
RE: CBot - użycie i zmiana licencji - by Simbax - 01-15-2017, 10:25 PM
RE: CBot - użycie i zmiana licencji - by PaweX - 01-17-2017, 12:49 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)